Politika | AJANSHABER.NET

Akçadağ Belediyesinde Hasan Ulutaş Görevi Devraldı

Akçadağ Belediyesinde Hasan Ulutaş Görevi Devraldı

MALATYAMEGAHABER-BHA

Kaybedecek bir dakikamız dahi yok diyen Hasan Ulutaş, 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı ortak adayı olarak girmiş olduğu seçimlerde,19966 seçmenin oy kullandığı sandıklarda 6629 oy alarak seçimi açık ara önde tamamladı. Bu sonuçlara göre Hasan Ulutaş Akçadağ’ın yeni Belediye Başkanı oldu.

AK Parti’den Akçadağ Belediye Başkanı olarak seçilen Hasan Ulutaş Akçadağ Belediyesinde düzenlenen devir- teslim töreniyle Akçadağ belediye başkanlık görevini Ali Kazgana vekaleten Başkan Yardımcısı Eyup Işıktan devraldı.

Devir teslim programında söz alan Yeni Başkan Hasan Ulutaş yeni süreçte şahsımı Belediye Başkanlığına layık gören bütün Akçadağ halkına teşekkür ederim diyerek, kaybedecek bir dakika dahi zamanımız yoktur. Bu sebepten tebrik ve kutlama programı olmaksızın, bugünden itibaren Akçadağ’ımızın güzel günlerine kavuşması adına sahada olacaklarını dile getirdi. Şahsıma sunulacak hayırlı olsun çiçekleri ve hediyelerin yerine, dostlarımızdan Akçadağ’ımızın göz bebeği olan Akçadağ Spor ve Çatyol Spor gibi iki spor kulübümüze destek olmalarını rica ediyorum dedi.

6 Şubat asrın felaketinde ağır yaralar alan Akçadağ’ımızın biran önce ayağa kalkabilmesi için zamanı çok iyi değerlendirmeleri gerektiğine değinen Ulutaş şahsıma tanınan beş yıllık görev süremizin tamamı sadece Akçadağ’a hizmet ile tamamlayarak Adil Belediyecilik anlayışıyla hareket edeceklerini dile getirdi.

Devir teslim törenine AK Parti İlçe Başkanı Kenan Tugal MHP ilçe Başkanı Kenan güde ve İlçe teşkilatları İle birlikte çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

Yapılan konuşmaların ardından Belediye Meclisi ilk Toplantısını Başkan Hasan Ulutaş Başkanlığında yaptı.

Post Views: 61

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu