Gündem | AJANSHABER.NET

Ankara BOATSHOW Fuarı açıldı


Ankara BOATSHOW Fuarı Altınpark Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen törenle açıldı.

featured


Ankara BOATSHOW Fuarı açıldı

ANKARA-BHA

‘Ankara’ya denizi değil deniz sektörünü getiriyoruz’ mottosuyla Türkiye Yat Kaptanları ve Çalışanları Derneği desteği ile Artı Fuarcılık organizasyonuyla düzenlenen Ankara BOATSHOW Altınpark Fuar ve Kongre Merkezinde kapılarını ziyaretçilerine açtı. 5 gün sürecek ve 200’ün üzerinde yat ve teknenin sergileneceği fuara deniz severler akın etmeye başladı.

TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa, TİMBİR Genel Başkan Vekili Av. Cüneyt Altıparmak ile Birlik Haber Ajansı Genel Müdürü Muhammet Kaçar Fuarı ziyaret etti.

Türkiye Yat Kaptanları Derneği Başkanı Hüsnü Ziya Karagöz ” Anadolu’nun başkentine ilgi çekici olacağını ve farkındalık yaratacağını düşündüğümüz için geldik. Geldiğimize pişman olmadık. İyi bir farkındalık iyi bir etkinlik oldu. İlgi ve alaka çok iyi… Biz Ankara’ya denizi değil ama denizcilik sektörünü getirdik. Aynı zamanda Ulaştırma Bakanlığı’ndan denizcilikten sorumlu Bakan Yardımcımız Durmuş Bey de geldiler. Biz burada sohbet etme fırsatı yakaladık. Dertlerimizi ve sorunlarımızı anlattık. Önümüzdeki dönemler için yol planını hazırladık. Pazar akşamına kadar açığız. Özellikle çocukları bekliyoruz. Kaptan şapkası dağıtıyoruz. Çocuklara denizi anlatalım. Denizi sevsin çocuklar. Herkesi bekliyoruz” dedi.

“Amacımız çocuklara denizi sevdirmek”

Karagöz ” Deniz ülkesiyiz ama denizci değiliz. Bizim amacımız ülkedeki çocuklara deniz sevgisini aşılamak. Bunu sadece deniz kenarı illerimizde değil Ankara’da da yapacağız. Bunu Anadolu’nun her yerinde yapacağız. Çünkü ülkenin imkanlarından yararlanmak herkesin hakkı. Denizleri korumanın en iyi yolu denizi sevmektir. Çocuklar denizi severse biz ülkemizi korur ve gelecek nesillere teslim ederiz” dedi.

Ankara BOATSHOW Fuarı açıldı


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu