Gündem | AJANSHABER.NET

Ankara Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nden madalya yağmuru

Ankara Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nden madalya yağmuru

ANKARA-BHA

9.Uluslararası Kick Boks Dünya Kupası müsabakalarında sporcularımız; 5 Altın, 7 Gümüş ve 6 Bronz madalya kazanırken takım müsabakalarında ise Bayan takımımız Altın, Erkek takımımız ise Bronz madalya kazanmıştır. Ayrıca Grand müsabakalarında sporcularımız 1 Gümüş, 1 Bronz olmak üzere Genel Toplamda 22 Madalya kazanmışlardır.

1.Uluslararası Akdeniz Kick Boks Şampiyonasında ise sporcularımız 10 Altın, 5 Gümüş ve 3 Bronz madalya kazanmışlardır. Takım müsabakalarında ise bayan takımımız Altın, Erkek Takımımız ise Gümüş madalya olmak üzere Genel Toplamda 20 Madalya kazanmıştır.
Aynı tarihlerde ve aynı yerde yapılan iki ayrı uluslar arası şampiyonada 42 Madalya kazanan Ankara Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, amatör spora ve sporcuya verdiği desteklerin meyvelerini toplamaya başlamıştır.

Kulüp Başkanı Cevdet TOPTAŞ’da derece elde eden sporcuları ve onları müsabakalara hazırlayan antrenörleri tebrik etmiş, ayrıca maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Onursal Başkanımız Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur YAVAŞ’a da teşekkürlerini sunmuştur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu