Spor | AJANSHABER.NET

Bakan Yardımcısı Eminoğlu Samsun’da gençlerle buluştu

Genç Aktivist ve Gönüllük Kampı Samsun’da başladı.

Kampın açılışına katılan Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, Samsun’da biz dizi ziyaretlerde bulundu ve ziyaretlerin sonunda ise gençlerle buluştu

Mehmet YAZICI / SAMSUN – BHA


KAMPIN AÇILIŞI YAPILDI

Genç Aktivist ve Gönüllük Kampı Samsun’da başladı. Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, Samsun Valisi Orhan Tavlı, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci ve protokol üyelerinin katılımıyla kampın açılışı gerçekleşti. Eminoğlu, “Karadeniz’in merkezinde zamanını iyiliğin canlandırılmasına ve yaşatılmasına ayıran gençlerimizle yeni haftaya başladık. Kalbinizde her daim iyiliğin meşalesi yansın gençler” dedi.

ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ
Kamp açılış programının ardından Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, Samsun Valisi Orhan Tavlı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse ve Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci’yi makamında ziyaret etti.

Atakum Gençlik Merkezi’ni gezen Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, çalışma atölyelerini gezerek öğrencilerle sohbetti etti.

GENÇLERLE BULUŞTU
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, Samsun programını Samsun Büyükşehir Belediye Kültür Sanat Merkezi’nde gençlerle buluşarak sonlandırdı. Gençlerin büyük ilgi gösterdiği programda Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, bilgi ve birikimlerini gençlere aktararak soruları
cevapladı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu