Gündem | AJANSHABER.NET

Beypazarı İtfaiye amirliğinden uyarı:

Ankara İtfaiyesi; Beypazarı İtfaiye Amirliği başlayan 9 günlük Kurban bayramı tatili dolayısıyla, piknik yerlerine gideceklerin dikkatli olmalarını istedi.

Yaşar TONBAK/ ANKARA BHA

Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı,; Beypazarı İtfaiye Amirliği başlayan 9 günlük Kurban bayramı tatili dolayısıyla, piknik yerlerine gideceklerin dikkatli olmalarını istedi.
Bayram tatili süresinin uzun olması dolayısıyla vatandaşların, çay kenarlarına, dere kenarlarına, yada göl kenarlarına piknik amaçlı gidildiği işaret edilerek, bu alanlarda serinlemek üzere de olsa kimsenin durumunu bilmediği su yatakları ile dere kenarlarında suya girmemelerini istedi.
İtfaiye ekiplerinin bayram tatili süresinde görevi başında bulunacaklarına değinen İtfaiye Amirliği, “vatandaşların dışarı çıkarken, ev ve işyeri elektrik şalterleri ile doğalgaz vanalarını kapatmalarını istiyoruz” dedi.
İtfaiye Amirliği olası bir durumlarda vatandaşların 112’yi aramalarını isterken, adresin doğru bir şekilde verilmesinin de çok önemli olduğu hatırlatıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu