Gündem | AJANSHABER.NET

CHP Anıtkabir ziyaretinde

CHP Anıtkabir ziyaretinde

ARDAHAN-BHA

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Ankara’ya giderek Cumhuriyet Halk Partili (CHP) belediye başkanları ile birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti. Bu kapsamda, CHP’li belediye başkanları Ankara’ya giderek CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile buluştu.

CHP, 31 Mart yerel seçimlerinden sonra ”Yerel Yönetimler Çalıştayı” düzenliyor. CHP’li belediye başkanları ve il yöneticileri, Genel Başkan Özgür Özel’in başkanlığında Anıtkabir’ i ziyaret etti. CHP lideri Özel,  Anıtkabir mozolesini çelenk koyup, saygı duruşunda bulunduktan sonra Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı. Özel, 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü’nün de mezarını ziyaret etti ve çelenk koydu. Ankara’daki ilk programlarında CHP’li belediye başkanları, Anıtkabir’i ziyaret etti. CHP’li belediye başkanları ve Genel Başkan Özgür Özel, Anıtkabir’in merdivenlerinde hatıra pozu verdi.

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Ankara ziyareti hakkında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı, “CHP Genel Başkanımız Özgür Özel başkanlığında Belediye Başkanları Çalıştayımızın ilk günü çok verimliydi” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu