Magazin | AJANSHABER.NET

Dilan Çiçek Deniz’den yeni pozlar! | AJANSHABER.NET

Thor Saevarsson, geçtiğimiz yıl aralık ayında Dilan Çiçek Deniz’e, Boğaz’da evlenme teklifinde bulunmuştu. Sevgilisine “Evet!” yanıtını veren ve mutluluğunu takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen Deniz, bu fotoğrafına, “Evet’ dedim!” notunu düşmüştü. Hayranları ise oyuncunun tektaşını sergilediği gönderiye, “Mutluluklar!” yorumları yağdırmıştı.

BİRLİKTE YAŞADIKLARI EVDEN TAŞINDI

Ancak geçtiğimiz haftalarda Deniz, önümüzdeki yaz evlenmeye hazırlandığı İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson’dan ayrılma kararı almıştı. Oyuncunun, sevgilisinin kıskançlığı nedeniyle nişanı attığı ortaya çıkmış; Saevarsson’un da Deniz’le birlikte yaşadığı evden ayrıldığı öğrenilmişti.

SABAHIN İLK IŞIKLARINA KADAR EĞLENDİ

Birbirlerini sosyal medyadan da silen çiftten Saevarsson, geçtiğimiz haftalarda Kuruçeşme’deki bir mekanda iki kız ve iki erkek arkadaşıyla sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenirken yakalanmıştı. Thor fotoğraflarının çekildiğini farkedince arkadaşının, yanında bulunan kız arkadaşının önünü kapatmasını ve görüntü alınmasını engellemesini istemişti.

Mekanın önünden ayrılan Thor’a, “Dilan Çiçek Deniz’i çok çabuk unuttunuz” sorusu sorulunca, “Sizi anlamadım” diyerek öfkelenmişti.

DÖVME KRİZİ

Dilan Çiçek Deniz ile İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson arasında dövme krizi de yaşanmıştı. Ünlü çiftten Deniz’in, aşk yaşadıkları dönem birlikte göğüslerine yaptırdıkları şimşek dövmesini sildireceği haberine; Saevarsson’dan cevap gecikmemişti.

Saevarsson, şimşek üzerinde eski sevgilisinin isim ve soy isimlerinin baş harflerinde oluşan ‘DÇD’ yazılı vücudunu paylaşarak altına, “Her dönem: Sonsuza kadar” yazıp, dövmeyi sildirmeyeceğini ima etmişti. Yönetmenin bu mesajı, barışmak için Deniz’e zeytin dalı uzattığı yorumlarına neden olmuştu.

PEŞ PEŞE PAYLAŞTI

Tüm bunların ardından 27 yaşındaki Dilan Çiçek Deniz, 5.2 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi. Dekolteli elbisesiyle kamera karşısına geçen güzel oyuncu, yeni pozlarını peş peşe takipçilerinin beğenisine sundu.

Kısa sürede 98 bine yakın beğeni alan ünlü ismin gönderisine; “Bayıldım her kareye”, “Çok güzelsin ya” ve “Muhteşemsin” gibi yorumlar geldi. Deniz’in göğsündeki şimşek dövmesinin görünmesi de dikkatlerden kaçmadı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu