Gündem | AJANSHABER.NET

Dr. Fatih Erbakan Erzurum’da İl Başkanı Ahmet Mustafaoğlu ile devam dedi – Birlik Haber Ajansı- Türkiye’nin Haber Ağı


31 Mart yerel seçimlerin ardından, Yeniden Refah Partisi Ankara’da genişletilmiş İl başkanları, B. Başkanları, meclis üyeleri ile bir toplantı düzenlendi. Erzurum’da Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ahmet Mustafaoğlu’na üstün başarı ödülü verildi. Mustafaoğlu’nun Erzurum’da görevine kaldığı yerden devam etmesine karar verildi.

featured


Dr. Fatih Erbakan Erzurum’da İl Başkanı Ahmet Mustafaoğlu ile devam dedi

Yeniden Refah Partisi 31 Mart Yerel Seçimlerinde Ak Parti’den sonra en çok oyu alarak ikinci parti oldu. YRP Genel Başkanı Dr. Fatih Erbaka,  çalışmalarından ötürü YRP Erzurum İl Başkanı Ahmet Mustafaoğlu’na Üstün Başarı belgesi verdi.

Ahmet Mustafaoğlu’nun Erzurum İl Başkanlığına devam etmesine karar verildi.

Mustafaoğlu;” Bu görev bana tevdi edilmeden önce de hep davam için durmadan yürümeye devam ettim. Şahsıma,  Genel Başkanım  Dr. Fatih Erbakan tarafından verilen üstün başarı belgesi, İl yönetimimle birlikte elde ettiğimiz başarılar sayesinde ikinci parti olmanın gururu ve huzurunu yaşıyoruz. Bundan sonraki süreçte sayın Genel Başkanım  Şahsıma İl Başkanlığı ve tüm teşkilatımıza verdiği üstün başarı belgesiyle  devam demiştir.” sözlerine yer verdi.

Dr. Fatih Erbakan Erzurum’da İl Başkanı Ahmet Mustafaoğlu ile devam dedi


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu