Magazin | AJANSHABER.NET

Engin Hepileri: Çocuğa her gün yeni bir şey yükleniyor! | AJANSHABER.NET

UMUT ÜNVER / MİLLİYET
Engin Hepileri, dört yaşındaki oğlu Can ile Akmerkez’de görüntülendi. Baba-oğul, bir oyuncakçıya girdi. Oğlunun istediklerini alan oyuncu, çıkışta basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti. Can’ın televizyonlarda pek fazla görünmesini istemediğini belirten Hepileri, “Malum arkadaşlar, bu duruma çok sıcak bakmıyoruz. Pek vaktimiz de yok, bizi fazla tutmadan gönderirseniz mutlu olurum” dedi.

“HERKES MERAK EDİYOR”

Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmen koltuğunda oturduğu ve çekimleri biten ‘Prestij Meselesi’ filminde rol alan Hepileri, “Merakla vizyon tarihini bekliyoruz, herkes soruyor. Mahsun Kırmızıgül, Özcan Deniz, Haluk Levent ve şaşıracaksınız Hilmi Topaloğlu fanları sürekli bana yazıyor, ne olduğunu merak ediyorlar” şeklinde konuştu.

“ÇOK ŞAŞIRIYORUZ”

Engin Hepileri, oğlu hakkında ise “İnanılmaz şekilde hızlı büyüyorlar, çok şaşırıyoruz. Her gün yeni bir şeyle geliyor. Aramızda, ‘Çocuğa yeni bir şey yüklendi’ diye espri yapıyoruz. İnanın biz çocukların hızına yetişemiyoruz, maşallah çok zeki. Şimdi küplere sardı” diyerek, oğlunun rubik küpünü çözmeye çalıştığını söyledi.

“ANNENLE AŞKIMIZI PEKİŞTİRDİN”

5 Ekim’de oğlunun yeni yaşımı Instagram paylaşımıyla kutlayan oyuncu, “Cancanım, aslan oğlum. İyi ki doğdun, iyi ki bizim oğlumuz oldun. Annenle aşkımızı pekiştirdin. Cömertliğinle, güler yüzünle, narin yüreğinle insanın en güzel yüzünü her gün bize hatırlattığın için sana teşekkür ediyorum. Seni seviyoruz. Her zaman arkandayım oğlum. İyi ki doğdun” mesajını yazmıştı.

“HİLMİ ABİYE ÇOK BENZİYORMUŞUM”

90’lı yıllarda ünlü sanatçıları bünyesinde toplayarak, döneme damgasını vuran Prestij Müzik’in ortaklarından Hilmi Topaloğlu’nu canlandıran Engin Hepileri, “Çok heyecanlıyım. Gerçek bir hayat hikayesi. Müthiş anılar ve gerçek hikayeler var. Çok benziyormuşum Hilmi Abi’ye, yeni farkettim. Çok mutluyum bu projede yer aldığım için” diyerek, heyecanını dile getirmişti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu