Spor | AJANSHABER.NET

Fatih Terim’in annesi Nuriye Terim vefat etti | AJANSHABER.NET

Galatasaray ve A Milli Takım’ın eski teknik direktörü Fatih Terim’in acı günü…

Galatasaray ve A Milli Futbol Takımı’nın eski teknik direktörü Fatih Terim’in annesi Nuriye Terim, çeşitli rahatsızlıkları nedeniyle 12 Ekim’de özel bir hastaneye kaldırılmıştı. Tedavisi devam eden Nuriye Terim, bugün hayata gözlerini yumdu. Acı haberi alan deneyimli teknik adam, Adana gitmek üzere yola çıktı.

Terim, 2019 yılında da babası Talat Terim’i kaybetmişti. Nuriye Terim’in cenazesi, yarın düzenlenecek törenin ardından Asri Mezarlık’ta defnedilecek.

TAZİYE MESAJLARI

TFF: A Millî Takımımızda 3 dönem Teknik Direktörlük ve Türkiye Futbol Direktörlüğü görevlerini başarıyla gerçekleştirmiş Sayın Fatih Terim’in annesi Nuriye Terim’in vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhume Nuriye Terim’e Allah’tan rahmet; Sayın Fatih Terim, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Galatasaray: “Efsanemiz Fatih Terim’in kıymetli annesi Nuriye Terim’in hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntüyle öğrendik. Merhume Nuriye Terim’e Allah’tan rahmet; kederli Terim Ailesi’nin tüm mensuplarına, yakınlarına, sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dileriz.”

Adana Demirspor: “Fatih Terim’in değerli annesi Nuriye Terim’in hayatını kaybettiği haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhumeye Allah’tan rahmet, Fatih Terim’e, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.”

İstanbulspor: “Türk futbolunun değerli teknik direktörlerinden Fatih Terim’in annesi Nuriye Terim’in vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhumeye Allah’tan rahmet; ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.”

Ankaragücü: “Eski Teknik Direktörümüz Fatih Terim’in annesi Nuriye Terim’in vefat haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Nuriye Terim’e Allah’tan rahmet, Terim ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.”

Fatih Karagümrük: “Fatih Terim’in kıymetli annesi Nuriye Terim’in hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntüyle öğrendik. Nuriye Terim’e Allah’tan rahmet, Terim ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.”

 

 

 

 

  

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu