Gündem | AJANSHABER.NET

Fırtına Mermer kalitesi ile fark yaratıyor

Ardeşen ilçesinde 2007 yılında Kazım Kaçar ve Adem Kalay ortaklığı ile kurulan Fırtına Mermer Firması ürettiği mutfak tezgahları ile Ardeşen ve Rize başta olmak üzere Artvin’den Samsun’a kadar geniş bir müşteri ağına sahip konuma geldi. Kaliteli işçilik ve malzemenin yanında tam zamanında işi teslim ederek müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Fırtına Mermer kalitenin adresi olmayı sürdürüyor.

Fırtına Mermer ortaklarından Kazım Kaçar kaliteye çok önem verdiklerini belirterek malzemeden işçiliğe; üretimden montaja kadar her aşamada titiz davrandıklarını söyledi. Kaçar, “Kendimize nasıl bir iş yapıyorsak müşteriye de aynı şekilde yapıyoruz. Kalite bizim önceliğimizdir. Kaliteli malzeme, titiz işçilik ve tam zamanında iş teslimi bizim firmamızın öncelikleridir. Mutfak tezgahı, mezar işleri, konaklara desen işleri, basamak ve şömine gibi mermer alanında her türlü proje ve çalışmayı yapıyoruz” dedi.

Müşterilerin kaliteyi sorgulaması gerektiğini vurgulayan Kaçar, “Bir mutfağın 1’inci sınıf, 2’inci sınıf, 3’üncü sınıf malzemesi ve işçiliği var. Her şeyi birinci sınıf konuşuyorsanız iş ve malzeme birinci sınıf olmalıdır. Ama birinci sınıf konuşulan iş ve malzeme bazen 2’İnci sınıf olabiliyor. Müşteriler buna dikkat etmelidir. Biz firma olarak 1’inci kalite iş ve malzeme ile işlerimizi tam zamanında teslim ediyoruz. Bu nedenle Artvin’den Samsun’a kadar tercih ediliyoruz. Söz verdiğimiz gibi sloganımızla müşterilerimizi memnun ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu