Spor | AJANSHABER.NET

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’ten Açıklama: “Transfer Yapılacak” | AJANSHABER.NET

AJANSSPOR-HABER

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Adana Demirspor ile 2-2 berabere kaldıkları karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu. Özbek; Mecidiyeköy projesi, takımın genel durumu ve transfer süreci hakkında da konuştu. İşte Özbek’in açıklamaları…

“Kamp gayet güzel geçiyor”

İyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten Özbek, “Kamp gayet güzel geçiyor. Zaten güzel bir otelde kalıyorlar. Oyuncuların morali çok iyi, sahalar çok iyi, takımın havası da çok iyi. Oyuncularla görüştüm. Dolayısıyla iyi bir hazırlık dönemi geçiriyoruz” dedi.

“Mecidiyerköy’deki projemizle ilgili bir lansman yaptık”

Mecidiyeköy’deki proje hakkında sözlerine devam eden Özbek, “Dün Mecidiyerköy’deki projemizle ilgili bir lansman yaptık. 100’e yakın basın mensubu katıldı. Bu basın mensuplarının yaklaşık 60 tanesi gayrimenkulla ilgili. Hem spor hem de ekonomiyle ilgili de basın mensupları vardı. Bu kadar insanın Mecidiyeköy projesine ilgi göstermesi Galatasaray için ve yapılan projelerin ne kadar anlamlı olduğu açısından çok değerli buluyorum.

“En iyi teklifi Nevita verdi”

Biz bu proje için ağustos ayında ihaleye çıktık. İhalede katılan firmalar arasında Nevita en iyi teklifi vererek bu projenin yabancılara satışı için olan kısmı ihalesini kazanmış oldu. Ondan sonra gelen firmayla arasında yaklaşık olarak 2 milyon Dolar fark vardı.

“Aslan gibi bir proje geliyor”

Dolayısıyla ben buradan Nevita firmasına, çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Projemize ilgi gösterdiler. Çok önemli ve Galatasaray’a yakışan bir proje, Aslan gibi bir proje geliyor. Buradan çağrım Galatasaraylılara: Bu projeye ilgi göstersinler ve bir an evvel satışları tamamlayalım” şeklinde konuştu.

“Elbette ki transfer yapılacak”

Transfer çalışmalarına da değinen Özbek, “Şu an zaten uzunca bir aradayız. Elimizdeki kadronun performans değerlendirmeleri yapılıyor. Buna bağlı olarak da bir rapor hazırlanacak ve yönetime verilecek. Transferin başlamasına daha epey var, raporun hazırlanmasını bekliyoruz. Eğer bir ihtiyaç varsa, elbette ki transfer yapılacak” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu