Magazin | AJANSHABER.NET

Haftanın mekanları… | AJANSHABER.NET

Kristal karla yılbaşı keyfi

Sadece Alpler’de bulunan kristal kar kalitesine ve dünyanın en uzun kayak pistlerinden birine sahip Kars Sarıkamış’ta hizmet verecek Duja Chalet, 15 Aralık’ta misafirlerini ağırlamaya başlayacak. Yılbaşı gala gecesi için muhteşem bir program hazırlayan otel, misafirleriyle Bengü’yü buluşturacak.

Unutulmaz deneyim

Bodrum Bardakçı Koyu’ndaki Azka Otel, Spa ve Fitness Center ile hayatın yoğun temposuna mola vererek keyifli vakit geçirmek isteyenlere unutulmaz bir deneyim sunuyor. Otelin, SPA merkezinde mevsimsel olarak ısıtılabilen kapalı havuz, geleneksel stilde dizayn edilen Türk hamamı, buhar banyosu, sauna, kar çeşmesi, solaryum ve kişiye özel uzman kadrolar ile cilt bakımı hizmetleri de veriliyor.

Türkiye’de açıldı

Gerçek Napolitan Pizza’nın standartlarını belirleyen dünyaca ünlü The Associazione Verace Pizza Napoletana (AVPN) dünyadaki yedinci Pizza Okulu için rotasını İstanbul’a çevirdi. AVPN, Türkiye’nin önde gelen akademilerinden USLA’da açıldı.

Hem şifa hem lezzet

Termal turizme getirdiği ‘lifestyle termal’ konseptiyle BN Hotel Thermal&Wellness, Mersin’in termal zenginliğini gün yüzüne çıkarıyor. Şifalı suyun yenileyici gücünü; doğanın cömertliği, bölgenin nimetleri ve özenli hizmet anlayışıyla tesis, tarladan mutfağa felsefesiyle eşsiz sofralar vadediyor.

Yeni yerinde

İzmir’deki Aslan Yasef’in Yeri, 80 yıl sonra Yasef’in Meyhanesi adıyla Alsancak Kordon’da misafirlerini ağırlamaya başladı. Yıllar önceki dokuyu ve samimiyeti hissettirmek üzere dekore edilen mekanda, vazgeçilmez lezzetler reçetelerine sadık kalarak yeniden yorumlandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu