Politika | AJANSHABER.NET

Karaca’dan Ramazan Bayramı mesajı

Büyük Birlik Partisi MKYK Merkez Karar Üyesi Sivaslı İş İnsanı Uğur Karaca, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

featured

Karaca’dan Ramazan Bayramı mesajı

Hakan Bakar/SİVAS-BHA

Karaca, mesajında şu ifadelere yer verdi. ‘‘Toplumsal birlikteliğin en güzel örneklerinin sergilendiği, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, her türlü yüce duygunun gönüllerde filizlendiği Ramazan Bayramı’nı yaşamanın mutluluğu içerisindeyiz. Manevi yaşantımızda önemli bir yer edinen bayramlarımız, sevgi, saygı ve hoşgörünün pekiştiği, mutlulukların paylaşıldığı, dargınların barıştığı kısacası milli ve manevi duyguların en üst seviyede yaşandığı günlerdir. Bayramlarda yaşanan en güzel paylaşımlardan birisi de büyüklerimizi, hasta, yaşlı ve muhtaç vatandaşlarımızı, aziz şehitlerimizin ailelerini ve kahraman gazilerimizi ziyaret etmek, onların gönüllerini alarak daima yanlarında olduğumuzu hissettirmektir.
Bu duygularla, Ramazan Bayramı’nın Ülkemize, Milletimize, İslam Âlemine ve tüm insanlığa huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diliyor; başta Şehit ailelerimiz ve Gazilerimiz olmak üzere vatandaşlarımızın Mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” şeklinde ifade etti.

Karaca’dan Ramazan Bayramı mesajı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu