Gündem | AJANSHABER.NET

Muğlaspor Bal Şampiyonu Oldu

Muğlaspor Bal Şampiyonu Oldu

BHA-MUĞLA

Muğlaspor, Bölgesel Amatör Lig (BAL) 5. Grup’ta mücadele eden ve Sarayköyspor’u 1-0 mağlup ederek BAL şampiyonluğunu kazanan bir başarı hikayesine sahip. Manavgatspor ile arasındaki 4 puan farkını avantaja çevirerek sezonun bitmesine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Muğlaspor, şehirde büyük bir sevinç dalgası yarattı.

Muğla Atatürk Stadyumu’nda gerçekleşen maçta elde edilen 1-0’lık galibiyet, takımı zirveye taşıdı ve taraftarlar arasında coşkuyla karşılandı. Başkanları tarafından tebrik edilen Muğlaspor, başarılarını kutlama programında paylaşırken, Başkan Menaf Kıyanç’ın ifadeleri takımın azim ve kararlılığını yansıttı. “Allah’a şükürler olsun, Rabbim bizleri, yönetim kurulu üyelerimizi ve takımımızı taraftarlarımıza karşı mahcup duruma düşürmedi.

Bu şehir her şeye layık. Biz başladığımızda farklı bir anlayışla bu işi yapacağımızı söyledik ve gerçekten inanın bu şampiyonluğu hak ettik. Mücadelemizi sadece sahada değil, farklı zorluklarla da verdik ve bu şampiyonluğu kazandık” sözleri, Muğlaspor’un sadece sahada değil, saha dışında da gösterdiği emek ve azmi vurguladı. Muğlaspor’un elde ettiği bu zafer, futbolseverler arasında da büyük yankı uyandırdı ve şehirdeki coşku uzun süre devam edeceğe benziyor.

S.Cemal SÜZEROĞLU

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu