Gündem | AJANSHABER.NET

Muhtar adayı ilgi odağı oldu

Kırşehir’in Aşağı Homurlu Köyü’nde 31 Mart Yerel Seçimler’de muhtar adayı olan Aydın Battal seçimi kaybetmesinden sonra bir video yayınladı. Muhtar adayı olan Aydın isimli vatandaş muhtar seçilmemesinin sebebini üç maddeyle açıkladı. Battal, “Sırtıma üç tane kusur yazıldı: Biri garibanlık, biri fakirlik, biri şairlik.” diyerek seçilmeme sebebini açıkladı.  Aydın Battal isimli vatandaş sosyal medyada ‘Gönüllerin muhtarı’ diyerek paylaşıldı.

featured

Muhtar adayı ilgi odağı oldu

Kırşehir Valisi Hüdayar Mete Buhara yaşana olay üzerine sosyal medya hesabında  Seçilemeyen muhtar adayı Aydın Battal ile ilgili paylaşım yaptı. Paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Kırşehir Aşağıhomurlu Köyü Muhtar adaylarımızdan Aydın Battal’ı ziyaret ettik. Muhtarlık seçimini kaybeden; sözleri ve samimiyeti ile gönülleri kazanan Aydın Battal’a ev sahipliği için teşekkür ediyorum.” dedi.

AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin  Erkan da, Aydın Battal’ı ziyaret ederek, Muhtarlık Seçimini kaybeden ama sözleri ve samimiyeti ile gönülleri kazanan Aydın Battala’a ev sahipliği için teşekkür etti.

 

 

Muhtar adayı ilgi odağı oldu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu