Yaşam | AJANSHABER.NET

Mustafa Özdamar, Ramazan Bayramı’nı kutladı

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkan Yardımcısı Mustafa Özdamar, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınlayarak, bayramın barışa, kardeşliğe ve demokrasiye vesile olmasını diledi.

featured

Mustafa Özdamar, Ramazan Bayramı’nı kutladı

Taşımacılık, Petrol ve Turizm başta olmak üzere birçok alanda yatırımları MTSO Başkan Yardımcısı Mustafa Özdamar, mesajında şu ifadelere yer verdi; ”

Sevgi, kardeşlik ve yardımlaşma duygularını en güzel şekilde yaşadığımız Ramazan Bayramı’nın, kültür ve geleneklerimizde çok önemli bir yeri var. Bayram günlerinde hissettiğimiz sevinç ve heyecan, çocukluk yıllarımızdan beri hatıralarımızda özel bir yer tutar.

Birlik ve beraberlik duygularımızı güçlendiren bayramları anlam ve önemine uygun bir şekilde kutlamalı ve bu geleneği yeni nesillere aktarmalıyız.

“Bayramlar, mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına katkı veren müstesna günlerdir.

Barışa ve huzura hiç olmadığı kadar ihtiyaç duyduğumuz böyle bir dönemde, tüm İslam âleminin Ramazan bayramını en içten duygularımla kutluyor ve bu mübarek bayramın ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum.

Mustafa Özdamar, Ramazan Bayramı’nı kutladı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu