Genel | AJANSHABER.NET

Ordu Büyükşehir’den asfalt çalışması

Ordu Büyükşehir’den asfalt çalışması

ORDU – BHA

Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi tarafından mahalle ve grup yollarında başlatılan asfalt seferberliği tüm hızıyla devam ediyor. 19 ilçenin tamamında yolları yeni bir görünüme kavuşturmak üzere hızlı ve planlı bir çalışma gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, altyapısı tamamlanan güzergahları asfaltla buluşturuyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, belirli bir plan ve program çerçevesinde devam eden çalışmalarla, ilçelerin yol sorunlarını bir bir çözüme kavuşturduklarını söyledi.

Pınarlı, Darıcabaşı, Akpınar, Akkırık yolu asfalta kavuşuyor

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, çalışmalar kapsamında, Mesudiye ilçesine bağlı Pınarlı, Darıcabaşı Akpınar, Akkırık mahalleleri grup yolunu tarihte ilk kez emülsiyon asfalt ile buluşturuyor. Toplam uzunluğu 10 kilometre olan yolun 5 kilometrelik kısmı emülsiyon asfalta kavuşurken, geride kalan kısımlardaki çalışmalar ise tüm hızıyla sürüyor.

Mahalle Sakinlerinden Başkan Güler’e Teşekkür

Çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade eden mahalle sakinleri, “Toz ve çamurdan kurtulmanın sevincini yaşıyoruz. Mahallelerimize ulaşımdabüyük sıkıntılar yaşıyorduk. Şimdi bizler de konforlu bir yola kavuşacağız. Desteklerinden dolayı başta Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” dediler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu