Magazin | AJANSHABER.NET

Özge Ulusoy isyan etti: Sizi vicdansızlar! | AJANSHABER.NET

Özge Ulusoy’un babası Haydar Ulusoy, 4 Aralık Pazar günü geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Kaza, saat 15.00 sıralarında Ankara’nın Çankaya ilçesindeki Turan Güneş Bulvarı’nda meydana geldi. Elif N. yönetimindeki cip, Milli Savunma Bakanlığı lojmanları önünden yolun karşısına geçmek isteyen Haydar Ulusoy’a çarptı. Kazada ağır yaralanan Ulusoy, kaldırıldığı özel hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen akşam saatlerinde hayatını kaybetti.

“ŞÜKÜRLER OLSUN BÖYLE BİR İNSANIN EVLADIYIM”

Haydar Ulusoy için Çankaya Pir Sultan Abdal Kültür Merkezi ve Cemevinde cenaze töreni gerçekleşti. Cenaze töreninde konuşan Özge Ulusoy, babasının çok iyi bir insan olduğunu dile getirerek, “Babamı hepiniz çok iyi tanıyorsunuz. Bu dünyada yaşayan bir melekti. Birçok insana aş verdi, iş verdi, korudu, kolladı. Bir insandan bile beddua almadığına çok eminim. Anneme çok iyi bir eş bize çok iyi bir baba oldu. Herkes burada onu ne kadar çok seviyor görüyorum. Herkesin hakkında neler düşündüğünü de biliyorum. Okuyorum, hiç tanımayan insanlar bana ulaştılar; babamın ne kadar iyi bir insan olduğundan bahsediyorlar. Şükürler olsun böyle bir insanın evladıyım. Damarımda, hücremde her şeyimde bırakıp gittiğine inanmıyorum, benim içimde yaşayacak ve gidilecek güzel bir yer varsa bunu en çok hak eden babam. O yüzden sadece dualarınızı istiyorum. Huzurla istirahat etsin” ifadelerini kullandı.

ÖZGE ULUSOY’UN GÖZYAŞLARI

Ankara’da düzenlenen ilk törenin ardından Ulusoy’un cenazesi, Üsküdar’da bulunan Büyük Selimiye Camii’ne getirildi. Özge Ulusoy, annesi Armağan Ulusoy ve kardeşi Nilay Ulusoy cami avlusunda taziyeleri kabul etti. Özge Ulusoy cenaze töreni sırasında gözyaşlarını tutamazken, annesinin de ayakta durmakta güçlük çektiği görüldü. Haydar Ulusoy, Üsküdar Büyük Selimiye Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Kanlıca Mezarlığı’na defnedildi.

“BABACIĞIM…”

Babasının ölüm haberiyle sarsılan ünlü manken, Haydar Ulusoy’un kaza anında kolunda bulunan saatin kırık halini sosyal medya hesabından, “04.12.22… 14:05… Babacığım…” mesajıyla paylaştı.

Üzüntüsünü takipçileriyle paylaşan manken, “Babamın ne kadar sevildiğini büyük bir gururla anladığım şu acılı günlerde bana attığınız binlerce mesajla ona layık bir evlat ve aile olduğumuzu da fark etmemi sağladınız. Tanıyan, tanımayan, güzel mesajlarıyla yüreğimi serinleten hepinize kendim ve tüm ailem adına sonsuz teşekkür ederim. Rabbim tüm dualarınızı kabul etsin” notunu düştü.

“HESABIMDAN DEFOLUN!”

Tarifsiz bir acı yaşayan Özge Ulusoy, babasının cenaze törenine ojeli ve makyajlı şekilde katıldığı yönündeki eleştirilere isyan etti.

Gözlerimi ancak açtım ki babacığımın pisi pisine toprağın altına girdiği kazayı araştırayım, takipçisi olayım. Bu esnada babamı morgdan aldığım sabah elimde olan ojeden, yüzükle askeri törende dudaklarımı ısırarak kanattığım için makyajlı olmakla suçlanmışım. Sizi vicdansızlar! Biz nasıl bu hale geldik! Ben ülkemi, vatanımı ve insanını seven bir insanım ve bundan asla vazgeçmeyeceğim! Sizin pis yürekleriniz de bunu değiştiremeyecek, çünkü gerçek Türk insanının sizin gibi olmadığını biliyorum. Burada acımı nasıl ve neden paylaştığıma karışan hadsizler bir de siz ve o diğer vicdansızlar hesabımdan defolun! Allah’tan korkun biraz.

 

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu