Gündem | AJANSHABER.NET

Polis aracına çarpan ve pastane kurşunlayan şüpheliler tutuklandı

Kayseri’de Polis ‘in ‘Dur’ ihtarına uymayarak polis aracına çarpan ve aynı gün sabah karşı Kızılırmak caddesinde bir pastaneyi kurşunlayan 5 şüpheli yakalandı. Sorgularının ardından adliyeye çıkarılan şüphelilerden 4’ü tutuklanarak cezaevine gönderildi.

featured

Polis aracına çarpan ve pastane kurşunlayan şüpheliler tutuklandı

Yasin DALKILIÇ / KAYSERİ –BHA

Talas ilçesine bağlı Kiçiköy Mahallesi Osmanlı Sokağında Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı yol uygulamasında ‘ Dur’ ihtarına uymayarak Polis Ekip aracına çarpıp kaçan ve aynı gün sabah karşı Melikgazi ilçesine bağlı Kızılırmak caddesinde bulunan bir pastaneyi pompalı tüfekle kurşunlayan şüphelilerin yakalanmasına yönelik çalışma yapıldı. Kaçakçılık ve Organize Suçlar Büro Amirliği ekipleri polis aracına çarpan ve kurşunlama olayına karışan şüphelilerin kimlik ve aracını tespit etti.

Yapılan çalışmalarda her iki olayı gerçekleştiren B.Ö.-H.T. – İ.E.B.- M.A. ve E.T Tomarza ilçesinde yakalandı. Emniyet Müdürlüğünde sorgulanan ve daha sonra adliyeye çıkarılan şüphelilerden B.Ö.- – İ.E.B.- M.A. ve E.T tutuklanarak cezaevine gönderildi. H.T. ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Polis aracına çarpan ve pastane kurşunlayan şüpheliler tutuklandı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu