Gündem | AJANSHABER.NET

Sağlık Haksen’de Murat Özekinci dönemi

Sağlık Haksen’de Murat Özekinci dönemi

Sıtkı Taşel – BHA –

Sendika Genel Merkezinde gerçekleşen kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başladı.Divan heyetinin oluşturulması sonrası yapılan konuşmalar ile devam eden kongrede daha sonra zorunlu organ seçimleri yapıldı.

Genel Başkan Murat Özekinci yaptığı teşekkür konuşmasında” Sendikamızın 6. Olağan Genel kurulunun hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yapılan seçim sonrasında seçilen arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Artık Türkiye’de sağlık ve sosyal hizmet çalışanları adına yeni bir dönem başlamış bulunmaktadır. Üyelerimizin ve tüm çalışanlarımızın hak ve menfaatlerinin korunması adına örnek bir sendikacılık yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Emekli olarak ayrılan önceki dönem Genel Başkan Selahattin Karaca’ ya ve yönetim kurulu üyeleri Ali Sökmen, İbrahim Kanber ve Recep Aslan’a paketleri verildi.

Yapılan seçimler sonucunda Sağlık Haksen Genel Merkez yönetim kurulu şu isimlerden oluştu;

Genel Başkan Murat Özekinci, Genel Başkan Yardımcısı (idari) Satılmış Vanlı, Genel Başkan Yardımcısı (Mali) Abdülkadir Ünal, Genel Başkan Yardımcısı (Hukuk) Şeref Duran, Genel Başkan Yardımcısı (Eğitim) Mehmet Sırrı Önal, Genel Başkan Yardımcısı (Teşkilat) İlim Gödekmerdan, Genel Başkan Yardımcısı (Sosyal işler) Fatih Önsoy

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu