Spor | AJANSHABER.NET

Samsunspor Taraftarı İftarfa Buluştu

Samsunspor taraftarı iftarfa buluştu

Mehmet YAZICI / SAMSUN – BHA

Samsunspor taraftar gruplarının düzenlediği geleneksel iftar siyasileri de bir araya getirdi. İftara AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Mustafa Candal, Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, İl Başkan Yardımcısı Aykut Çepni, Ülkü Ocakları Başkanı Gökhan Yaşar, MHP İlkadım Belediye Meclis Üyesi Adayı Ahmet Çağdaş Çatoğlu, Yılport Samsunspor Operasyon Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Soner Soykan, Samsunspor Taraftar Grupları Sorumlusu Tonguç Ali Anıl, Samsunspor Taraftarlar Derneği Başkanı Ümit İren, Samsunspor Şimşekler Taraftar Grubu Onursal Başkanı Volkan Altun, Hizmet-İş Sendikası Samsun Şube Başkanı Ziya Uzun, E-Ticaret İşveren Sendikası Samsun İl Başkanı Erkan Hoş, Başkan Yardımcısı Samet Abanoz, parti temsilcileri ve taraftar grupları katıldı.

İftar sonrası selamlama konuşması yapan Samsunspor Taraftar Grupları Sorumlusu Tonguç Ali Anıl, etkinliğe katılan herkese teşekkür ederken taraftara birlik ve beraberlik mesajı verdi. Samsunspor Taraftarlar Derneği Başkanı Ümit İren ise “Hepiniz bu akşam iftar soframıza katıldınız. Hepinizden allah razı olsun. Rabbim dualarınızı kabul etsin” dedi.

 

“Herz zamam taraftarın yanında olacağız”

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan yaptığı konuşmada şunları söyledi: , “Ben Çarşamba Belediye başkanıyım, Büyükşehir Belediye Başkan adayıyım. Çarşamba Belediye Başkanı iken belediyenin tüm imkanlarını Çarşamspor ve Samsunspor’un lehine Çarşamba’dan Samsunspor’un maçına ve deplasmana gitmeleri için kullandık. Şimdi gücümüz biraz daha ağırlaşacak Samsun’daki bütün Samsunspor taraftarını taşıyacağız. Diğer Belediye başkanları ve il başkanlarımızlar taşın altına ellerini atmalarını sağlayarak Samsunsporumuzun yanında Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak hep olacağız. Maç öncesi ve sonrası tramvay ücretlerini tamamen kaldırıyoruz. Stadyum çevresindeki otopark sorununu çözeceğiz. Sizin derdiniz bizim derdimiz, Başarınız hepimizin başarısıdır. Hepinize şimdiden hayırlı bayramlarınız olsun.”
Program toplu fotoğraf çekilmesiyle son buldu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu