Gündem | AJANSHABER.NET

SİMDER’den Sivas’ta inşaat sektöründe büyük adım

Bilal ÇAKMAK / SİVAS-BHA

SİMDER’den Sivas’ta inşaat sektöründe büyük adım

Gerçekleştirilen dernek açılışına SİMDER Başkanı Gökhan Fatih Aslan, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sivas Başkanı Uğur Görgen, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hakan Demirgil, Büyük Birlik Partisi Sivas Merkez İlçe Başkanı Osman Kösedağ ve IMKON Genel Başkanı, TOBB inşaat sektörü Meclis Başkanı Tahir Tellioğlu programa katıldı.

SİMDER’den Sivas’ta inşaat sektöründe büyük adım

“Çözüm önerisini de sunacağımızı arz ettik”

Açılış konuşmasında misafirlere seslenen Başkan Aslan, “Bugün derneğimizin yeni bir merkez açılışını sizlerin huzurunda hep birlikte yapacağız. Derneğimizin 13. yıl dönümünde burada bizlerle birlikte olduğunuz için sizlere çok teşekkürlerimi sunuyorum. Bugüne kadar yapmış olduğumuz tüm görüşmelerde, biz sorunları anlatan ve her zaman sorunları vurgulayan taraf olmayacağımızı, bir sorunu söylüyorsak mutlaka yanında çözüm önerisini de sunacağımızı arz ettik. Hepinize bu bağlamda tekrar burada olduğunuz için çok teşekkür ediyorum, bu mutlu günde bizi bırakmadınız, çok mutlu ettiniz. Sağ olun, var olun” ifadelerini kullandı.

SİMDER’den Sivas’ta inşaat sektöründe büyük adım

“Mesleğiniz ile ilgili faydalı paylaşımları yapın”

Başkan Aslan’dan sonra konuşma gerçekleştiren TOBB inşaat sektörü Meclis Başkanı Tellioğlu yapmış olduğu açıklamasında, “Gökhan Fatih başkanımız ve kıymetli yönetimi yeni, genç, dinamik, arkadaşlarımız. Aksiyon almaya müsait arkadaşlarımız. Sizlerin desteği ile inşallah hep birlikte güzel işler yapacaktır. Bundan sonraki yönetim ile birlikte güçlü bir şekilde çalışacağımıza inanıyorum. Sizler de desteklerinizi verin, sosyal medya desteğinin çok önemli olduğunu söyleyebilirim. Dolayısıyla mesleğiniz ile ilgili faydalı paylaşımları yapın, yapılanları destekleyin. Tekrar hayırlı olsun, Allah hayırlı etsin. Açılışınız için, davetiniz için teşekkür ediyorum” şeklinde açıklamalarına yer verdi.

SİMDER’den Sivas’ta inşaat sektöründe büyük adım

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu