Magazin | AJANSHABER.NET

Victoria Beckham: Asla burun estetiği yaptırmadım! | AJANSHABER.NET

Milliyet.com.tr
Dünyaca ünlü eski İngiliz futbolcu David Beckham ve modacı eşi Victoria Beckham, 1999 yılından beri mutlu bir evlilik sürdürüyor. Brooklyn, Romeo, Harper, Cruz isimlerinde dört çocuğu bulunan ünlü çift, sosyal medya paylaşımları ve özel hayatlarıyla sık sık gündeme geliyor.

“DÖVMELERİNİ NEDEN SİLDİRDİN?”

Victoria Beckham’ın geçtiğimiz aylarda paylaştığı bir videoda, 23 yıllık eşi David Beckham için bileğine yaptırdığı bir dövmenin artık görünmediği hayranlarının dikkatini çekmişti. Bir takipçisi ünlü isme; “Dövmelerini neden sildirdin?” diye sormuştu.

Victoria Beckham’ın; David Beckham’ın baş harflerini içeren ‘DB’ dövmesi, evliliklerinin 10’uncu yıl dönümünde yaptırdığı İbranice yazılmış ‘Birlikte, sonsuza dek, ebediyen’ yazısı, evlilik yeminlerini yeniledikleri 8 Mayıs 2006 tarihinin Romen rakamlarıyla yazılışı, Latince yazılmış ‘Baştan, tekrar’ yazısı, yine İbranice yazılan ‘Ben sevgilime, sevgilim bana ait’ yazısı ve kendisi, eşi ve üç oğlunu temsil eden beş yıldız şekli olmak üzere birçok dövmesi vardı.

5 YIL ÖNCE BAŞLADI

Hayranının neden sildirdiğini sorduğu dövme, 47 yaşındaki futbolcunun adının baş harflerini içeren ‘DB’ dövmesiydi; ama aslında Spice Girls’in ‘Posh’u, dövmelerini sildirme işlemine 5 yıl önce başlamıştı. DailyMail’de yer alan habere göre; 2008 yılında kendi markasını piyasaya süren Victoria, dövmelerin yüksek profilli bir iş kadınına yakışmayacağını düşündüğü için bu kararı verdiği iddia edilmişti.

Victoria Beckham dövmelerinden kurtulmaya çalışırken, eşi David Beckham’ın ise 60 ile 80 arasında dövmesi bulunuyor.

“HER ZAMAN BÖYLE BİR BURNUM VARDI”

Tüm bunların ardından Victoria Beckham, ünlü makyaj sanatçısı Charlotte Tilbury ile bir YouTube videosunda yer aldı. Burnuna estetik yaptırdığına dair ortaya çıkan dedikodularla ilgili konuşan Beckham, söylenenlerin doğru olmadığını açıkladı ve gerçeği anlattı.

Tilbury, ‘gizli burun hilesi’ makyajını gösterdikten sonra, insanların kendisine burun estetiği yaptırıp yaptırmadıklarını sorduğunu paylaştı. Bunun üzerine, “Bunu anlayabiliyorum” diyen Victoria, şu ifadeleri kullandı:

İnsanlar benim de burun estetiği yaptırdığımı söylediler. Asla burun estetiği yaptırmadım, her zaman böyle bir burnum vardı. Bu bir makyaj numarası.

“BUNUN GENÇ GÖRÜNMEYE ÇALIŞMAKLA İLGİSİ YOK”

Pagesix’te yer alan habere göre; kırklı yaşlarındaki güzellik felsefesine gelince, Beckham makyaj sanatçısına bakımın ve makyajın olmadığınız biri olmaya çalışmakla ilgili olmadığını söyledi:

Cilt bakımının daha genç görünmeye çalışmakla ilgili olduğunu düşünmüyorum. Bu, kendinizin en iyi versiyonu gibi görünmek ve kim olduğunuzu kucaklamak ve gösterişli ve muhteşem görünmekle ilgili.

GÖĞÜS ESTETİĞİ YAPTIRDIĞINI KABUL ETTİ

Burnu için bıçak altına yatmadığını söylese de; Victoria Beckham 2017 yılında British Vogue için 18 yaşındaki haline yazdığı açık mektupta göğüs implantı yaptırdığını açıklamıştı. Ünlü isim, “Muhtemelen şunu söylemeliyim, göğüslerinle uğraşma” diye yazmış ve eklemişti:

Onca yıl inkar ettim bunu inkar ettim, aptalcaydı.. Güvensizliğin bir işaretiydi. Sadece sahip olduklarını kutla.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu