Yaşam | AJANSHABER.NET

Yalvaç’ta Hıdırellez şenlikleri başlıyor


Yalvaç belediyesi öncülüğünde her yıl geleneksel olarak kutlanan Hıdırellez Şenlikleri bu yıl da 6 Mayıs Pazar günü düzenlenecek.

featured


Yalvaç’ta Hıdırellez şenlikleri başlıyor

Kapalı Pazar Yerinde düzenlenecek olan etkinlikler Pazar Günü Devlethan Camiinde öğle namazıyla birlikte okunacak olan Mevlid-i şerif ile başlanacak.

Saat 14:00’da yapılacak olan açılış programı kapsamında Hıdırellez Ateşinin yakılması, Kuşçular Derneği kuş gösterisi, Yalvaç Müzik Kültür Sanat Derneği Halk Oyunları gösterisi, Yalvaç Belediyesi Mehteran Takımı Konseri, Yalvaç Belediyesi Karate Okulu gösterisi, Çınar Spor Klübü gösterileri ve çocuklara yönelik ödüllü yarışmalar düzenlenecek. Açılış Programının tamamlanmasının ardından 15:00’da yemek ikramımız olacak. Sonrasında ise 15:30, 16:30 ve 17:30 saatlerinde 3 seans olmak üzere Yalvaç Sinemalarında Hacivat ve Karagöz gösterileri düzenlenecek. Akşam ise Saat 20:30’da Yalvaç Müzik Kültür Sanat Derneği Korosu konseri ve 22:00’da Ali Mahsuni Seven ve Yudum Çiçek konserleri gerçekleşecek. Bir dizi etkinlikle dolu dolu geçecek olan Hıdırellez Şenliklerine tüm halkımız davetlidir. Duyurusu yapıldı.

Bir ‎1 kişi ve ‎şunu diyen bir yazı '‎YALVAÇ HIDIRELLEZ ŞENLİKLERİ 10:00 Hıdırlık Tepesi TRAP TRAPATIŞLARI YARIŞMASI Mutata KODAL MAKİNEMÜHENDİSİ MAKiNE MÜHENDİSi YALVAC YALVAÇBELEDİYE BELEDİYE BAŞKANI YALVAC حة ELEDIYEOI‎'‎‎ görseli olabilir
Bir ‎şunu diyen bir yazı '‎YALVAÇ HIDIRELLEZ ŞENLİKLERİ 14:00 Kapalı Pazaryeri HIDIRELLEZ ATEȘi YALVAÇ YALVAÇBELEDİYE BELEDİYE KODAL Midaa Miutala BAŞKANI MAKINE MAKİNEMÜHENDİSİ YALVAÇ اوببة LLLBITES‎'‎ görseli olabilir

Yalvaç’ta Hıdırellez şenlikleri başlıyor


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu