Gündem | AJANSHABER.NET

Yayman: Hatay’ımızın kaderini değiştireceğiz

Yayman: Hatay’ımızın kaderini değiştireceğiz

HATAY- BHA

Kırıkhan’da yoğun ilgiyle karşılanan Yayman 31 Mart’ta Hatay’ın makus talihini değiştireceklerini ve Türkiye’nin Hatay’ı konuşacağını söyledi.

Kırıkhan’da Albayrak Konteyner Kentte ikamet eden vatandaşları ziyaret ederek isteklerini dinleyen Yayman, son vatandaş evine ve işyerine kavuşana dek Türkiye Cumhuriyeti’nin tüm imkanlarının Hatay’a seferber edileceğini belirtti..

Yayman, mevcut HBB zihniyeti ile Hatay’ın 10 yılının boşa gittiğini, 31 Mart seçimlerinin Hatay için bu yüzden milat olması gerektiğini belirtti.

Expo’ya harcanan paralarla Hatay’ın alt yapı sorununun tamamen çözüleceğini dile getirdi.

Cumhur İttifakı Kırıkhan Belediye Başkan Adayı Ömer Erdal Çelik ile birlikte Albayrak Konteyner kentte vatandaşların isteklerini de dinleyen Yayman, Kırıkhan’da konut ve işyerlerinin yükselmeye devam ettiğini, kısa süre içerisinde teslimatların da başlayacağını ifade ederken Salı günü AFAD tarafından yeni kura çekileceğini belirtti

Tek gündemimiz var deprem

10 yıldır Kırıkhan’a ve Hatay’a hizmet etmekten aciz bir Büyükşehirin yönetimde olduğunu belirten Yayman; “31 Mart yerel seçimleri Hatay’ın gerçek belediyecilik ile festival belediyecilik arasında vereceği tarihi bir karar olacak.

İnşallah vatandaşlarımız gerçek belediyeciliğe oy vererek hemşehrilerimizi algı ile yönetmeye çalışan balonu patlatacaklardır.

Kırıkhan bu dönemde sadece Ayhan Yavuz başkanımızın projeleriyle yetinmek zorunda kaldı. HBB on yıldır Kırıkhan’a gelmedi..

Ancak 31 Mart’ta Kırıkhan’ımızın ve Hatay’ımızın makus talihini değiştirecek olan hemşehrilerimiz ile Hatay’a gerçek belediyecilik hakim olacak. 15 ilçemiz de gerçek hizmetlere kavuşacaktır.

Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızdan Kırıkhan Belediye Başkan Adayımız Ömer Erdal Çelik’e, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde de Mehmet Öntürk’e destek vermelerini rica ediyorum” ifadelerini kullandı.

Baba ocağının hiçbir dönem yüzlerini kara çıkarmadığının da altını çizen Yayman, 31 Mart’ta da Kırıkhan’dan tarihi bir rekor beklediğini kaydederek ziyaretlerini devam ettirdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu